Aktualności


 

07 07.2022

Klimat pod kontrolą

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług self storage, koniecznie wybierz firmę, która dba o utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności w swoich boksach. Takie magazyny są zwykle nieco droższe, ale gra jest warta świeczki – zwłaszcza, jeśli zamierzasz trzymać w komórce przedmioty, dla których wilgoć i duże wahania temperatur są po prostu zabójcze.

Magazyny kontrolowane temperaturowo utrzymują przez cały rok odpowiednie warunki do przechowywania rzeczy. Temperatura i wilgotność to tak naprawdę najważniejsze czynniki optymalizujące klimat w danej przestrzeni. Jeśli będą one utrzymane na stałym poziomie, nie będzie sprzyjających warunków do powstawania wilgoci, a Twoje przedmioty będą bezpieczne.

Na hali Róża Rent utrzymujemy temperaturę nie niższą od 15 stopni Celsjusza. Zimą ogrzewamy budynek, żeby termometry dalej wskazywały pożądaną wartość. W naszych magazynach jest cieplej niż w przeciętnym garażu i zdecydowanie bardziej sucho niż w piwnicy.

Które przedmioty są szczególnie narażone na uszkodzenia, jeśli nie zadbasz o odpowiedni klimat? Na długiej liście znajdują się m.in. meble, elektronika, sprzęt AGD i sprzęt sportowy, wszelkie drewniane, metalowe czy skórzane przedmioty, ubrania, instrumenty muzyczne, dokumenty i zdjęcia, a także rozmaite kolekcje (od znaczków, przez monety, aż po komiksy). Na szczęście w Róża Rent nic im nie grozi – gwarantujemy idealną temperaturę i wilgotność przez cały rok!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice