Aktualności


 

22 06.2022

Miejsce na letni sprzęt sportowy

To już oficjalne: nareszcie lato! Sezon wakacji, jedzenia lodów i chodzenia w lekkich ubraniach można uważać za rozpoczęty. Lato to również czas uprawiania letnich sportów. Każdy, kto lubi aktywność na świeżym powietrzu, wie, że umiłowanie do różnych jej rodzajów wiąże się z dużymi zakupami. Sprzęt mnoży się i mnoży – aż wreszcie trzeba powiedzieć STOP, bo nie ma go gdzie przechowywać.

Problem jest szczególnie dotkliwy, jeśli uprawiamy sport z całą rodziną. Rolki dla jednej osoby nie zajmują jeszcze dużo miejsca, nawet jeśli dokupimy do nich kask, ochraniacze i różne rolkowe akcesoria. Kiedy jednak sprawiamy taki zestaw każdemu członkowi rodziny, dzieci chcą do kompletu także wrotki, a my mamy do dyspozycji tylko małe mieszkanie – robi się problematycznie. Zwłaszcza, gdy musimy wygospodarować jeszcze miejsce na deskorolki, sprzęt do nurkowania, deski surfingowe i/lub kajak.

Pierwsze rozwiązanie, które przychodzi w takiej sytuacji do głowy, to każdorazowe wypożyczanie sprzętu. Jeśli jednak uprawiacie sport często i trzeba w niego wyposażyć całą rodzinę – warto rozważyć bramkę numer dwa, czyli self storage. W Róża Rent możesz przechować cały sprzęt sportowy, którego akurat nie używasz. O ile w lecie warto mieć rolki czy rower zawsze przy sobie, o tyle rzeczy wykorzystywane tylko od czasu do czasu albo rzeczy potrzebne w zimie (jak narty czy deska snowboardowa) mogą poczekać na swoją kolej w boksie na wynajem. Nie musisz odmawiać sobie żadnej aktywności – jeśli brakuje Ci miejsca na własny sprzęt, zawsze możesz wynająć mały samoobsługowy magazyn!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice