Aktualności


 

16 06.2022

Schowek na gry planszowe?

Lada moment zaczynamy długi weekend. Część osób wyjeżdża na mniejsze lub dalsze wycieczki, a część relaksuje się w domu. To idealny moment, żeby zaprosić przyjaciół i spędzić wieczór (lub cały dzień) na wspólnym graniu w gry planszowe.

Jeśli od dawna zbierasz planszówki i masz ich już tyle, że nie mieszczą się na półkach – warto coś z tym zrobić. Zwłaszcza, gdy stosy gier piętrzą się nie tylko na meblach, ale też na podłodze… W takim wypadku najwyższy czas wynająć boks w Róża Rent i zrobić porządek ze swoją kolekcją. Warunki w naszych magazynach samoobsługowych są optymalne do przechowywania nawet delikatnych przedmiotów. Twoim grom nic nie grozi, a będziesz mógł wyjąć je z boksu w dowolnym momencie, kiedy tylko będzie się zanosiło na wieczór planszowy.

Jest też druga opcja. Można wygospodarować w domu więcej miejsca na planszówki i tym sposobem mieć je zawsze pod ręką, a do boksu przewieźć inne rzadko (lub sezonowo) używane przedmioty. Na szczęście boksy sprawiają, że z brakiem przestrzeni można sobie poradzić!

Miłego „planszowania”!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice