Aktualności


 

21 05.2022

Wybierasz się w dłuższą podróż? Przechowaj u nas ważne rzeczy!

Globalizacja sprawiła, że mało kto jest dzisiaj stuprocentowym domatorem. Wiele czasu spędzamy w ruchu, kursując pomiędzy różnymi miastami, a nawet krajami. Dzieje się tak z rozmaitych pobudek – zawodowych (jak w przypadku wyjazdów służbowych), edukacyjnych (studia za granicą, Erasmus) czy rodzinno-towarzyskich (coraz częściej nasi bliscy są rozsiani po świecie). Wreszcie – możemy po prostu chcieć odpocząć, poznać inne kultury czy pozwiedzać dalekie okolice.

O ile taka podróż ma zająć tydzień czy dwa, nie musimy przejmować się losem swojego domu lub mieszkania. Wystarczy, że przekażemy sąsiadce klucze lub poprosimy kogoś zaufanego o doglądanie naszego dobytku. Kiedy jednak znikamy na dłużej, warto powziąć dodatkowe kroki. Okazja czyni złodzieja – długo nieodwiedzane mieszkania mogą stać się łatwym łupem dla kogoś, kto zna się na swoim fachu. Co ważniejsze przedmioty (choćby te o wartości sentymentalnej) wystarczy przewieźć w bezpieczne miejsce, na przykład do boksu na wynajem. W Róża Rent oferujemy magazyny samoobsługowe już na zaledwie miesiąc, ale chętnie przechowamy Twoje rzeczy nawet kilka miesięcy czy lat. Sam decydujesz, ile miejsca potrzebujesz i na jak długo – my zapewnimy odpowiednie warunki do przechowywania przedmiotów oraz kompleksową ochronę.

Swoją drogą – jeśli wyjeżdżasz na naprawdę długo, zastanów się, czy na pewno potrzebujesz utrzymywać dwa mieszkania. Może lepszym pomysłem będzie zwolnienie lub wynajęcie komuś lokum oraz przechowanie rzeczy, których nie możesz zabrać w podróż, w boksie? Tylko pytamy – odpowiedź należy do Ciebie!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice