Aktualności


 

13 05.2022

Firmowy magazyn na wynajem

Boksy magazynowe nie są wcale zarezerwowane dla osób prywatnych – to także dobra opcja dla klientów biznesowych, którzy szukają dodatkowej przestrzeni magazynowej. Co prawda nie każda działalność gospodarcza tego wymaga, ale często rzeczy mnożą się szybciej niż nasz biurowy metraż.

Jeśli dana firma nie dysponuje własną przestrzenią do przechowywania lub magazyn z czasem okazuje się za mały, zawsze można skorzystać z usługi self storage. To bardzo opłacalne i elastyczne rozwiązanie – w Róża Rent wynajmujemy boks zarówno na czas określony (np. na miesiąc, na rok), jak i na nieokreślony. Dzięki temu można przechować u nas meble, artykuły biurowe, dokumenty czy materiały promocyjne przez dłuższy okres albo wyłącznie na czas remontu.

Boks na wynajem pomoże zwłaszcza właścicielom sklepów internetowych i innych firm działającym w branży e-commerce – może wtedy służyć jako magazyn na zapas towarów. Z boksów korzystają też chętnie biura rachunkowe, które nie mają już miejsca na archiwizację dokumentów, osoby pracujące z domu (np. właściciele małych biznesów, twórcy rękodzieła czy marketingowcy-freelancerzy). Elastycznie, wygodnie i bezpiecznie – boksy Róża Rent to strzał w dziesiątkę!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice