Aktualności


 

06 05.2022

Pora zadbać o formę!

Mamy dobrą i złą wiadomość. Z jednej strony wakacje tuż-tuż, co samo w sobie jest oczywiście powodem do radości. Z drugiej strony: to oznacza, że zostało niewiele czasu, żeby popracować nad formą przed sezonem plażowym.

Ćwiczenia nie tylko rzeźbią sylwetkę, ale też poprawiają humor, redukują stres i wyrabiają charakter. Jeśli chcesz zadbać o figurę i zrobić coś dobrego dla zdrowia i samopoczucia, a jednak wciąż nie możesz się zmotywować, zastanów się, co jest tego przyczyną. Zwykle okazuje się, że sami piętrzymy przed sobą kolejne wymówki, zamiast po prostu wziąć się do roboty. Niby to oczywiste, ale żeby przełamać ten impas, trzeba zrobić pierwszy krok ?

Jeśli powodem, dla którego nie ćwiczysz, jest brak miejsca w domu czy w mieszkaniu – prawdopodobnie można temu zaradzić. Jako firma zajmująca się usługami self storage mamy proste rozwiązanie tego problemu: przechowanie nieużywanych/sezonowych rzeczy w Róża Rent. Wywożąc do boksu przedmioty, których nie musisz mieć cały czas pod ręką, zyskasz miejsce, w którym będziesz mógł urządzić prywatną siłownię.

Trzymamy kciuki!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice