Aktualności


 

28 04.2022

Dobierz metraż do swoich potrzeb

Chcesz wynająć magazyn samoobsługowy, w którym będziesz mógł przechować rzeczy osobiste albo firmowe? Koniecznie odpowiedz sobie na pytanie, ile miejsca potrzebujesz. Wszystko zależy od sytuacji: inaczej wyglądają sprawy przy remoncie lub przeprowadzce, kiedy trzeba znaleźć miejsce na wszystkie meble, a inaczej, kiedy szukasz domu dla swojego roweru, nart i kilku pudeł książek. Jeszcze inne potrzeby będą mieli mali przedsiębiorcy, którzy rozglądają się za dodatkową powierzchnią magazynową na zalegający towar.

W zależności od tego, co i na jaki okres potrzebujesz u nas przechować, powinieneś dobrać odpowiedni metraż boksu na wynajem. Aktualnie mamy w swojej ofercie pięć różnych rozmiarów magazynów samoobsługowych – wszystkie są wysokie na 2,75 m.

Najmniejsza opcja to magazyn o metrażu 2,5m2. Zmieści się tam w nim jedna europaleta o standardowym wymiarze (80x120 cm). To dobry wybór, jeśli chcesz przechować u nas swój rower i/lub kilka pudeł z rzeczami.

Nieco większe magazyny mają powierzchnię 3m2 – tu już wciśniesz spokojnie dwie europalety i/lub skuter (oczywiście po wcześniejszym spuszczeniu paliwa). Dla osób o większych potrzebach – na przykład szukających magazynu na czas remontu lub przeprowadzki – polecamy boksy o wymiarach 5m2 (4 europalety) albo 6,7 m2 (6 europalet).

Wreszcie: największy aktualnie dostępny boks na wynajem oferuje powierzchnię 10m2. Oznacza to miejsce dla 8 europalet, co powinno usatysfakcjonować biura w trakcie przeprowadzki czy firmy poszukujące przestrzeni na zalegający towar.

W razie problemów z oszacowaniem, jaki metraż będzie dla Ciebie odpowiedni, zapraszamy do kontaktu. Opisz nam, co potrzebujesz przechować, a my doradzimy Ci, który rozmiar będzie jak ulał. Razem zadbamy o to, żeby nie marnować wolnej przestrzeni!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice