Aktualności


 

21 04.2022

Jak przechowywać książki?

W tę sobotę obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich! UNESCO dba o promocję czytelnictwa już od 1995 roku. Podłączamy się do świętowania i zachęcamy, żebyście zanurzali się w lekturze, ale też dbali o swój księgozbiór!

Jeśli z jakiegoś powodu musisz przechować część książek poza domem – na przykład w związku z przeprowadzką lub remontem albo z prozaicznego braku miejsca – dobrze się zastanów, gdzie je przetrzymasz. Nie może to być byle jakie miejsce, w którym jest mnóstwo brudu i wilgoci – no chyba, że chcesz wydać swoje książki na pastwę kurzu, pleśni i moli.

…i tutaj jest pole do popisu dla self storage ? Najważniejsze, żeby książki były przechowywane w suchym i czystym miejscu – i właśnie takie są nasze magazyny. Jeśli masz taką możliwość, od pudeł lepiej sprawdzą się specjalnie przygotowane, łatwe do czyszczenia półki (na przykład aluminiowe czy plastikowe – lekkie, tanie i odporne na wilgoć). Ciekawą alternatywą są też duże, hermetyczne pudełka – wtedy książki należy ustawić poziomo.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice