Aktualności


 

07 04.2022

Zadbaj o swoje plecy i swoje zdrowie!

 

Dziś Światowy Dzień Zdrowia! „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – pisał poeta i warto wziąć sobie te słowa do serca. Dzisiejsze obchody to doskonała okazja, żeby zadbać o własny organizm, także w dłuższej perspektywie.

W ten szczególny dzień chcieliśmy zwrócić Waszą uwagę na dwie kwestie.

Po pierwsze – doskonale wiemy, że korzystanie z self storage wiąże się zwykle z koniecznością dźwigania ciężkich paczek, kartonów, worków itd. Prosimy Was, abyście brali siły na zamiary i pamiętali o swoim bezpieczeństwie. Podnoście pakunki powoli, z pozycji prawidłowego przysiadu i nie obciążajcie nadmiernie pleców. Nie bez powodu udostępniamy Wam wygodne wózki transportowe, a w wyznaczonych godzinach oferujemy pomoc operatora wózka widłowego. Korzystajcie z tych udogodnień, bo kręgosłup trzeba oszczędzać (i to nie tylko na starość)!

Po drugie – jeśli wciąż nie masz w domu odpowiedniego miejsca do pracy i kulisz się z komputerem na łóżku lub kanapie, najwyższy czas się tym zająć. Jest duża szansa, że kiedy przewieziesz do boksu magazynowego Róża Rent rzadziej używane lub sezonowe rzeczy, uda Ci się wygospodarować trochę miejsca na porządne biurko. Praca zdalna to nie przelewki – lepiej zawczasu zadbać o swój kręgosłup i przygotować stanowisko z prawdziwego zdarzenia!

Pamiętajcie – zdrowie jest tylko jedno!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice