Aktualności


 

31 03.2022

Jak zapewnić dorastającemu dziecku przestrzeń?

Dzieci rosną w błyskawicznym tempie – przyzna to każdy rodzic. Ledwo skończymy nosić je na rękach, a stają się coraz bardziej samodzielne, aż wreszcie orientujemy się, jak znikają na całe dnie z domu i trzaskają drzwiami. Cóż, lata nastoletnie to wyjątkowo trudny okres w życiu każdego człowieka, a dorastanie to ciężki kawałek chleba. Rola rodziców polega na tym, żeby być zawsze gotowym do pomocy, ale i na tym, aby zapewnić rosnącym dzieciom prywatną, bezpieczną przestrzeń.

Nastolatki potrzebują coraz więcej miejsca na swoje rzeczy i mają coraz większe potrzeby w zakresie prywatności. Niestety, metraż mieszkania nie rośnie wraz z naszymi dziećmi... Jeśli nie mamy możliwości zmiany lokum na większe, trzeba jakoś sobie radzić – na przykład wynajmując magazyn samoobsługowy.

Wyobraź sobie, że wyniesiesz z domu wszystkie rzadziej używane rzeczy, na przykład sezonowy sprzęt sportowy, dawno zapomniane meble albo sentymentalne pamiątki. Może się okazać, że zyskasz tym sposobem bardzo dużo miejsca. Czasem takie przemeblowanie potrafi zdziałać cuda. Właśnie taki efekt możesz osiągnąć, wynajmując boks magazynowy w Róża Rent Twoje dzieci z pewnością chętnie skorzystają z odzyskanej przestrzeni, na przykład aranżując sobie kącik do nauki, nagrywania filmów wideo lub pogłębiania własnych pasji :)  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice