Aktualności


 

26 03.2022

Wiosenne wietrzenie szaf

Czekaliśmy na nią z utęsknieniem – i wreszcie jest, nadeszła! Od kilku dni mamy pełnoprawną wiosnę, a to oznacza, że najwyższa pora na sezonowe wietrzenie szaf z Róża Rent. Lepszego momentu nie będzie!

Na przełomie pór roku mamy naturalną potrzebę zmiany garderoby – wymieniamy puchowe kurtki na wiosenne płaszcze, a ciężkie, zimowe buty na adidasy albo trampki. Chcąc nie chcąc, zaczynamy korzystać z innych ubrań niż do tej pory, a to często wymaga reorganizacji szafy.

Każdy radzi sobie z tym po swojemu. Jedni chowają sezonowe rzeczy pod łóżkiem, a inni przekładają je na najwyższe półki (lub upychają je z tyłu, gdzieś za wiosennymi ciuchami). Jeszcze inni mają na tyle wielkie mieszkania, że problem przeorganizowania garderoby zupełnie ich nie dotyczy.

Tym, którzy zmagają się z brakiem miejsca w szafie, przypominamy, że w Róża Rent przechowacie wszystkie sezonowe i rzadko używane ubrania. Wystarczy, że zapakujecie je do kartonów lub worków, opiszecie opakowania i przewieziecie je do boksu na wynajem. Pozbędziesz się problemu przepełnionej szafy, a kurtki i ciepłe swetry odbierzesz wtedy, kiedy przyjdzie na to czas :)  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice