Aktualności


 

08 03.2022

Wszystkiego dobrego, drogie Panie!

8 marca oznacza tylko jedno: Dzień Kobiet :) Z tej okazji chcieliśmy złożyć wszystkim naszym Klientkom i Sympatyczkom szczególne życzenia!

Po pierwsze – wszystkiego dobrego. Szczęścia, radości, pomyślności.

Po drugie – wsparcia. Od Waszych mężów i partnerów, od Waszych rodzin i dzieci, a także przyjaciół, znajomych, współpracowników. Wspierajcie się także między sobą nawzajem – kobieca solidarność to ogromna siła!

Wreszcie – zdrowia i energii. To bardzo ważne kwestie, zwłaszcza w tych niespokojnych czasach… Dbajcie o swoje ciało i umysł i pamiętajcie, że zanim zajmiecie się innymi, musicie najpierw zadbać o siebie. Niech każdy dzień – nie tylko Dzień Kobiet – należy do Was!

…a przy okazji: przypominamy, że nasze boksy mogą szalenie ułatwić życie, zwłaszcza jeśli chodzi o problem z organizacją przestrzeni. Jeśli prowadzicie własny biznes i szukacie powierzchni magazynowej albo potrzebujecie dodatkowych metrów kwadratowych, bo w mieszkaniu brakuje już miejsca – Róża Rent to dobry adres. Self storage może pomóc w przezwyciężeniu wielu codziennych trudności. Zapraszamy do kontaktu!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice