Aktualności


 

08 02.2022

Jak self storage może pomóc studentom?

Życie studenckie jest pełne wyzwań – zwłaszcza w okresie sesji. Na szczęście wiele rzeczy można sobie ułatwić, chociażby decydując się na usługę self storage.

Jak wynajem boksu w Róża Rent może pomóc studentom?

1.     Jeśli masz problem z nauką do sesji, bo otacza Cię bałagan spowodowany nadmiarem przedmiotów w niewielkiej przestrzeni – być może warto nieco „odgruzować” studencki pokój. Rzadko używane, chwilowo niepotrzebne przedmioty przewieź do boksu magazynowego – wyjmiesz je po sesji, kiedy będziesz miał więcej czasu na zajęcie się porządkami.

2.     Jeśli całkowicie wyprowadziłeś/aś się od rodziców, a powierzchnia wynajmowanego pokoju jest zbyt mała, aby pomieścić wszystkie ważne rzeczy, możesz potraktować magazyn samoobsługowy jako stałą dodatkową przestrzeń do przechowywania. Studenci trzymają w boksach np. sprzęt sportowy, rzeczy sezonowe albo pudełka po sprzęcie elektronicznym na gwarancji.

3.     Wielu studentów żyje na walizkach, przemieszczając się pomiędzy akademikiem lub stancją a domem rodzinnym. Jeśli na czas przerwy semestralnej sprowadzasz się do rodziców, ale z jakiegoś powodu nie możesz zostawić rzeczy w akademiku albo po przerwie zmieniasz mieszkanie – boks magazynowy będzie, jak znalazł! Zamiast transportować rzeczy tam i z powrotem do innego miasta, możesz po prostu przechować je na czas przerwy w małym magazynie.

Życzymy powodzenia na egzaminach!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice