Aktualności


 

06 02.2022

Self storage jako rozwiązanie w przypadku przeprowadzki

Często mówi się, że self storage to dobre rozwiązanie w przypadku przeprowadzki. To oczywiście prawda, ale zmiana miejsca zamieszkania nie jest wcale jedną sytuacją, w której szukamy tymczasowej przechowalni dla swoich rzeczy. Za prywatnym magazynem warto się rozejrzeć choćby wtedy, gdy planujemy remont czy porządne przemeblowanie.

Jeśli nie chcesz się zamartwiać o stan lokum i ewentualne zniszczenia w trakcie renowacji, dobrze jest wynieść rzeczy z mieszkania do zakończenia remontu. Zresztą – w pustej przestrzeni prace idą o wiele szybciej.
 
Boks magazynowy sprawdzi się także w przypadku wymiany mebli czy dekoracji. Jeśli od dłuższego czasu masz ochotę na zmiany, ale nie chcesz całkiem pozbywać się starych rzeczy, po prostu przewieź je do magazynu samoobsługowego. Zawsze będziesz mógł zweryfikować swoje decyzje i wyciągnąć z boksu to, czego jednak Ci brakuje. Możesz też przechować meble i inne przedmioty do czasu, aż zmienisz mieszkanie na większe, albo aż Twoje dzieci wyprowadzą się na swoje (i będą potrzebować dobrze zachowanych mebli).

Pamiętaj: zawsze jest jakieś rozwiązanie!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice