Aktualności


 

29 01.2022

Dzień Lego. Dobry pretekst, żeby poświętować!

Czy wiesz, że 28 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień LEGO? Duńska marka klocków dla dzieci, która przynosi radość także milionom dorosłych, jest znana na całym świecie. Każdy brzdąc potrafi rozpoznać charakterystyczne klocki z ośmioma wypustkami. Kultowy kształt 2x4 opatentowano dokładnie 64 lata temu, 28 stycznia 1958 roku.

Dzień LEGO to doskonała okazja do zabawy i wspólnego budowania klocków w gronie rodziny lub przyjaciół. Można też pokusić się o seans jakiegoś filmu lub serialu o żółtych ludzikach. LEGO to dziś ogromne uniwersum, które obejmuje także gry komputerowe i całe parki rozrywki, czyli Legolandy. Opcji jest wiele, ale zbudowanie jednego z setek przeróżnych zestawów to niemalże pozycja obowiązkowa. Grunt to dobra zabawa – w końcu „leg godt” znaczy po duńsku tyle, co „baw się dobrze” :)

Jeśli Ty i/lub Twoje dzieci lubicie klocki LEGO, ale wstrzymujecie się z zakupami z powodu braku miejsca w mieszkaniu, pamiętajcie, że są na to sposoby. Rzadko używane zabawki czy sentymentalne kolekcje zawsze można trzymać w boksie magazynowym. Na co dzień nie zajmują cennej przestrzeni, a kiedy jest okazja – taka jak dziś – można po prostu wyjąć je z magazynu i zrobić z nich dobry użytek.

Wszystkim fanom LEGO życzymy udanego dnia!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice