Aktualności


 

13 01.2022

Przygotuj miejsce na nowego członka rodziny!

Chociaż wszyscy rodzice przygotowują się do przyjścia dziecka na świat na swój własny sposób, trudno zupełnie zignorować istnienie tzw. syndromu wicia gniazda. Mniej więcej pod koniec ciąży pojawia się często silna potrzeba przygotowania specjalnej przestrzeni dla maluszka. Jeśli nagle wzięła Cię ochota na przemeblowywanie, gruntowny remont czy wręcz przeprowadzkę – cóż, to całkiem naturalny odruch :) W końcu wszyscy pragniemy, żeby nasze dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Grunt to zachować zdrowy rozsądek. Najprawdopodobniej wcale nie musisz się przeprowadzać ani wywracać wszystkiego do góry nogami, żeby przygotować dla dziecka przytulny kącik. Żeby przygotować dom na nadejście nowego członka rodziny, często wystarczy po prostu zrobić gruntowne porządki. Jeśli rzeczy, których używasz bardzo rzadko, sezonowo lub tylko trzymasz je na przyszłość, przechowasz w boksie magazynowym Róża Rent, od razu zyskasz sporo wolnej przestrzeni. Pozbywając się bałaganu i organizując na nowo pokój, możesz wygospodarować miejsce na łóżeczko, komodę na ubranka, przewijak i inne niezbędne przedmioty.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. A wszystkim mamom życzymy oczywiście szczęśliwego rozwiązania!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice