Aktualności


 

04 01.2022

Przygotuj przestrzeń na to, co przyniesie Nowy Rok!

Kilka dni temu pożegnaliśmy rok 2021 i wkroczyliśmy w rok 2022. Tradycyjnie, takie graniczne momenty to czas, który sprzyja podejmowaniu postanowień. Początek nowego roku to także doskonały moment, żeby wprowadzić w życie od dawna odwlekane zmiany.

Pracując nad swoją listą, mierz siły na zamiary. Wyznaczaj cele, które są realne do spełnienia. Biorąc na swoje barki zbyt wiele, możesz tylko zwiększyć niezadowolenie i frustrację. O wiele lepiej sprawdza się metoda małych kroczków i robienie rzeczy, które zmieniają jakość życia, a są jak najbardziej wykonalne – jak na przykład gruntowne porządki.

Jeśli od dawien dawna narzekasz na bałagan, przytłacza Cię nadmiar rzeczy i brakuje Ci przestrzeni, w której możesz swobodnie odpocząć, jest na to sposób. Wystarczy, że posegregujesz trzymane w domu rzeczy, pozbędziesz się tego, z czego nie masz żadnego pożytku, a to, czego używasz tylko sezonowo lub od wielkiego dzwonu, przewieziesz do boksu Róża Rent. Dzięki całodobowemu dostępowi do wynajętego magazynu nie musisz się martwić, że nie dostaniesz się do swoich rzeczy. Będą one bezpiecznie czekać, aż się po nie zjawisz.

Przekonaj się, jak wiele się zmieni, kiedy w Twoim najbliższym otoczeniu zapanuje upragniony porządek. Zacznij Nowy Rok ze świeżą energią i przygotuj przestrzeń na to, co ma dla Ciebie w zanadrzu 2022!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice