Aktualności


 

08 10.2021

Gdzie trzymać przestarzały sprzęt RTV, kolekcje gier, płyt i slajdów?

Gdzie trzymać przestarzały sprzęt RTV, kolekcje gier, płyt i slajdów?

Wciąż upychasz po kątach całe kolekcje dawno nieodtwarzanych kaset VHS czy starych gier? Masz specjalną szufladę na stare telefony komórkowe, aparaty czy konsole? Najwyższa pora się tym zająć!

Opcje są trzy:

1.     Możesz przejrzeć swoją kolekcję i zadecydować, który sprzęt nie ma dla Ciebie żadnej wartości, nawet tej sentymentalnej. W takim przypadku najlepiej będzie się go po prostu pozbyć. Jeśli dana rzecz jest tak trudno dostępna, że aż pożądana na rynku, możesz spróbować ją sprzedać – typowy złom lepiej odwieźć do specjalnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

2.     Opcja druga to odzyskanie tego, co się da, żeby móc korzystać z danych zgromadzonych na przestarzałych nośnikach. Istnieją specjalne firmy, które zajmują się przegrywaniem filmów z kaset VHS na pendrive’a, zgrywaniem slajdów na płyty CD i tak dalej. Warto się do tego zebrać – oglądanie zapomnianych zdjęć z wakacji albo filmu z wesela sprzed 30 lat potrafi przynieść dużo radości!

3.     Wszelkie kolekcje sentymentalne (np. gier czy kaset), a także sprzęt, który z jakichś powodów chciałbyś zatrzymać (pierwszy iPod, walkman po tacie, kolekcja oldschoolowych konsol lub telefonów komórkowych), spakuj i przewieź do boksu Róża Rent. Self storage będzie rozwiązaniem w dziesiątkę – w boksach nie ma wilgoci, a temperatura jest optymalna do przechowywania zarówno analogowego, jak i cyfrowego sprzętu. Zachowasz dostęp do swoich pamiątek o każdej porze dnia i nocy, a w Twoim mieszkaniu zrobi się dużo więcej miejsca!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice