Aktualności


 

02 10.2021

Jak się pomieścić w studenckim pokoju?

Jak się pomieścić w studenckim pokoju?

Jeśli przeprowadzasz się do akademika albo na stancję (lub już tak mieszkasz), prawdopodobnie doskonale wiesz, co się z tym wiąże. Studenckie pokoje bywają tak małe, że mieszczą się w nich jedynie łóżko, biurko i niewielka szafa. W takich warunkach trudno znaleźć przestrzeń na wszystkie swoje rzeczy, a jednocześnie wygospodarować miejsce na inne aktywności niż tylko nauka i sen.

Często studenci radzą sobie z tym problemem w taki sposób, że zostawiają większość rzeczy w domu rodzinnym. Niestety, wiele osób w efekcie rezygnuje ze swoich pasji. Tymczasem możesz zabrać ze sobą wszystko, czego Ci potrzeba, płacąc za utrzymanie tylko trochę więcej – wystarczy, że skorzystasz z usługi self storage.

W magazynie samoobsługowym o powierzchni 2,5m2 pomieścisz wszystkie swoje przedmioty, w tym ukochany sprzęt sportowy (np. rower), odzież i obuwie sezonowe (np. grube rzeczy zimowe), zapasowe tekstylia (pościel czy ręczniki na zmianę), a wreszcie rzadziej używane gadżety elektroniczne czy kuchenne.

Idea self storage polega na tym, żeby zapewnić klientom dostęp do rzeczy 24/7, a jednocześnie całodobową ochronę boksów. Nie martw się, że nie w akademiku lub na stancji zabraknie miejsca na wszystkie Twoje rzeczy – zajmiemy się tym problemem!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice