Aktualności


 

10 09.2021

Dzień Marzyciela - jak spędzić to nietypowe święto

Dzień Marzyciela - jak spędzić to nietypowe święto

Każdy z nas ma prawo do marzeń i warto o tym pamiętać. O tym, żeby nie bać się marzyć – a tym bardziej realizować swoich pragnień – przypomina nam Dzień Marzyciela, który obchodzimy 8 września.

Jak można spędzić to święto, wykorzystując wynajęty boks magazynowy? Oto kilka pomysłów!

1.     Chciałbyś grać na gitarze albo ćwiczyć jogę, ale żywcem nie masz na to wolnej przestrzeni w mieszkaniu? Możesz przewieźć nieużywane, zalegające po kątach przedmioty do magazynu, a tym samym zrobić w domu miejsce pod uprawianie wymarzonego hobby! W pierwszej kolejności zalecamy pozbyć się z pola widzenia wielkogabarytowych rzeczy, na przykład sprzętu sportowego albo starych mebli.

2.     Chcesz cofnąć się w czasie do momentu, w którym swobodne marzenia były nieodłączną częścią każdego dnia? Zapraszamy w sentymentalną podróż do dzieciństwa! Jeśli trzymasz pamiątki na strychu lub w boksie, wyjmij je z pudeł i zanurz się we wspomnieniach. Przekonasz się, jak bardzo pobudzi to Twoją kreatywność!

3.     A może by tak spędzić Dzień Marzyciela, pomagając spełnić marzenia innym ludziom…? Polecamy zrobić mały remanent rzeczy przechowywanych w boksie i sprawdzić, czy na pewno wszystkie wciąż Ci się przydadzą. Część książek, ubrań lub zabawek po dzieciach możesz oddać potrzebującym. Takie dary potrafią być dla kogoś spełnieniem marzeń!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice