Aktualności


 

02 09.2021

Powrót do szkoły

Powrót do szkoły

Dwa miesiące wakacji minęły w mgnieniu oka – pora zakończyć urlop od nauki i wrócić do szkolnej ławki. Wiąże się to z wieloma wyzwaniami, także dla rodziców, którzy potrzebują wygospodarować dla dzieci kącik do nauki.

Jeśli masz niewielkie mieszkanie lub po prostu ograniczoną przestrzeń, dobrze jest wspomóc się dodatkowymi metrami kwadratowymi. Możesz je łatwo i szybko wynająć w Róża Rent. Sprytnym rozwiązaniem będzie przewiezienie do boksu sprzętu wakacyjnego, rzeczy sezonowych i rzadko używanych i wygospodarowanie w ten sposób przestrzeni na naukę. Ważne, żeby dziecko miało do tego zadania odrębną, wydzieloną i uporządkowaną przestrzeń. Bałagan nie sprzyja koncentracji i efektywnemu zapamiętywaniu, dlatego lepiej jest pozbyć się z pola widzenia tego, co niepotrzebne.

W magazynie na wynajem można przechować wszystkie nieużywane przedmioty, które jeszcze się przydadzą (lub przydają się jedynie raz na jakiś czas). Ponieważ w boksach jest sucho i czysto, nadają się one także do składowania artykułów i przyborów szkolnych. Przykładowo: zamiast wyrzucać wszystkie podręczniki po starszym dziecku, możesz przewieźć je do magazynu i wyjąć je dopiero, kiedy będą potrzebne młodszemu synowi lub córce. Boksy to także świetne miejsce na szkolne pamiątki – od starych zeszytów, przez dyplomy, aż po fanty, jakimi wymieniało się z kolegami na przerwach.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice