Aktualności


 

30 08.2021

Masz za dużo pamiątek? Nie musisz trzymać ich w domu

Masz za dużo pamiątek? Nie musisz trzymać ich w domu

Najtrudniej jest pozbyć się tych rzeczy, które mają dla nas wartość sentymentalną. Czasem przetrzymujemy takie przedmioty dosłownie przez całe życie, nawet jeśli trzymamy je w rękach tylko raz na parę lat, podczas rutynowych porządków. Miękki sweter wydziergany przez babcię, drewniana figurka wystrugana przez dziadka, kolekcja biletów autobusowych z wycieczek szkolnych, pierwszy telefon komórkowy, serwetki z restauracji, w której odbyły się nasze oświadczyny… Rzeczy, których chcemy zachować, jest często więcej niż miejsca w naszym domu lub mieszkaniu.

Nie inaczej jest z pamiątkami z podróży. Kto choć raz nie przywiózł z urlopu pamiątki-kurzołapki, niech pierwszy rzuci kamieniem. Z czasem kieliszki, talerzyki i figurki z nazwami kolejnych miast przestają się mieścić na regałach…

Jak rozwiązać ten problem? Jeśli jakieś przedmioty mają dla Ciebie silną wartość sentymentalną, po prostu spakuj je do pudeł, zadbaj o to, żeby się nie zniszczyły ani nie potłukły (przydadzą się tutaj zwłaszcza stare gazety i folia bąbelkowa) i… przewieź do Roża Rent. Nie potrzebujesz boksu o dużym metrażu – wystarczy Ci najmniejsza dostępna komórka. A kiedy weźmie Cię na wspominki, zawsze możesz zajrzeć do wynajętego magazynu lub wyjąć potrzebne rzeczy – nawet w środku nocy :)

…a po rady dotyczące mądrego kupowania pamiątek z podróży zapraszamy do nowego wpisu na naszym blogu!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice