Aktualności


 

13 08.2021

Co zrobić ze sprzętem po remoncie?

Co zrobić ze sprzętem po remoncie?

Jeśli decydujesz się na przeprowadzenie części prac remontowych samodzielnie, wiąże się to zwykle z zakupem podstawowych sprzętów – drabiny, wałków, rynienek, wiertarki, poziomicy, piły, szlifierki kątowej, itp., itd… Co zrobić z tymi wszystkimi rzeczami, kiedy zakończymy doraźne prace, a nie mamy na nie miejsca we własnym mieszkaniu? Przecież nie ma sensu wyrzucać ich na śmietnik, skoro za jakiś czas znowu mogą się przydać. Jasne – można oddać je komuś innemu albo spróbować sprzedać, ale zamiast tego wystarczy przechować je w bezpiecznym, chronionym, a do tego suchym miejscu.

Takim miejscem są magazyny na wynajem, jakie oferujemy w Róża Rent. Twoje rzeczy będą tam nawet bezpieczniejsze niż w komórce lokatorskiej czy prywatnym garażu. Ważne, żeby przechowywany sprzęt był czysty, osuszony i wyłączony. Dzięki ochronie systemowi kontroli dostępu nikt niepowołany nie wejdzie do Twojego boksu, a tym bardziej nie wyniesie z niego żadnych narzędzi. Wystarczy, że wynajmiesz najmniejszy magazyn, choć równie dobrze możesz skusić się na większy metraż i przechować w nim więcej rzadko używanych rzeczy, które niepotrzebnie zagracają dom czy mieszkanie.

Self storage to także świetna opcja, jeśli pracujesz w branży budowlanej i potrzebujesz gdzieś przechowywać wszystkie sprzęty i narzędzia po sezonie. Obsługujemy też klientów biznesowych – polecamy wtedy skorzystanie z większego magazynu, który na pewno wszystko pomieści!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice