Aktualności


 

06 08.2021

Ogródek na balkonie? Wystarczy zrobić trochę miejsca!

Ogródek na balkonie? Wystarczy zrobić trochę miejsca!

Przed nami jeszcze przynajmniej dwa ciepłe miesiące i wiele dni słonecznej, dobrej pogody. Taka atmosfera sprzyja wylegiwaniu się na balkonie, a także uprawie ziół i kwiatów. Jeśli marzysz o własnej balkonowej plantacji albo o miejscu, w którym będzie można spokojnie poczytać, odpocząć i napić się wina – balkon idealnie się do tego nadaje!

Niestety, wiele osób, które mieszka w blokach, z braku miejsca traktuje swoje balkony jak przydomowe schowki. Zamiast cieszyć się przestrzenią relaksu i towarzystwem zieleni, chowa za oknem pudła, rowery, niepotrzebne przedmioty i nieużywany sprzęt sportowy.

Takie rozwiązanie jest nie tylko nieefektywne, ale też nierozsądne – cennych rzeczy nie należy przechowywać na zewnątrz. Po pierwsze – stanowią zaproszenie dla złodziei, a po drugie – mogą ulec zniszczeniu ze względu na działanie wilgoci i zmienne warunki atmosferyczne.

Mamy na to rozwiązanie: wystarczy odgracić swój balkon. Po prostu przewieź niepotrzebne rzeczy (i te używane tylko od czasu do czasu) do naszych magazynów samoobsługowych. Dzięki temu zyskasz przestrzeń, którą będziesz mógł urządzić wedle uznania i spędzisz pozostałe wieczory lata na świeżym powietrzu i w przyjemnej atmosferze. Kiedy nadejdą mrozy, możesz po prostu przewieźć meble i doniczki po roślinach sezonowych do boksu. Ot, cała filozofia!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice