Aktualności


 

30 07.2021

Dropshipping czy magazyn?

Dropshipping czy magazyn?

Coraz więcej osób, które chcą założyć sklep internetowy, decyduje się na dropshipping. W takim modelu towary są przesyłane do klienta prosto z hurtowni. Przedsiębiorcy decydują się na takie rozwiązanie przede wszystkim dlatego, że nie potrzebują wówczas własnego magazynu, na który często brak im funduszy.

Rzeczywiście, własny magazyn to spory wydatek, zwłaszcza dla początkującego sprzedawcy. Tymczasem dropshipping likwiduje wiele kosztów stałych, zapobiega magazynowaniu towarów, które słabiej się sprzedają i nie wymaga zatrudniania pracowników to obsługi wysyłek.

Na szczęście istnieje rozwiązanie pośrednie – wynajem magazynu self storage. Po pierwsze - możesz dopasować metraż boksu do swoich potrzeb i w razie potrzeby łatwo przenieść się do mniejszej lub większej komórki. Po drugie – sprzedawane przez Ciebie produkty będą zawsze pod ręką, dostępne 24/7. Będziesz mógł zastosować własną identyfikację wizualną opakowań i taśm, a w razie potrzeby skorzystać z dodatkowej usługi, jaką oferujemy w Róża Rent, czyli z wydawania paczek kurierom.

Uwaga: pamiętaj, że w dropshippingu hurtownia zajmuje się zwykle wyłącznie wysyłką towaru, a więc nie odpowiada za samą sprzedaż, przyjmowanie zwrotów i magazynowanie odesłanych produktów. Co za tym idzie, nawet jeśli zdecydujesz się na opcję numer jeden, możesz potrzebować przynajmniej niewielkiego miejsca magazynowego na zwracane produkty. W takim wypadku przyda Ci się najmniejszy boks oferowany w Róża Rent, czyli ten o powierzchni 2,5m2.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice