Aktualności


 

09 07.2021

Wynajem boksu krok po kroku

Wynajem boksu krok po kroku

Jakie czynności powinieneś wykonać, jeśli jesteś zainteresowany wynajmem samoobsługowej powierzchni magazynowej?

  1. Wybierz metraż. Zastanów się, co chcesz trzymać w boksie i jak dużego metrażu potrzebujesz. Jeśli takie oszacowanie sprawia Ci trudność, zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie.

  2. Odwiedź nasze biuro. Moment podpisywania umowy to tak naprawdę jedyny moment, w którym musisz zjawić się w naszym biurze osobiście i w godzinach pracy, czyli między 9:00 a 17:00 (od poniedziałku do piątku). Dostęp do boksu będzie możliwy w trybie 24/7.

  3. Okaż dokument tożsamości ze zdjęciem. Dzięki temu potwierdzimy Twoje dane i będziemy mogli przystąpić do zawarcia umowy. Uwaga: zamiast dowodu możesz okazać paszport lub prawo jazdy. Jeśli wynajmujesz magazyn jako klient biznesowy, będziemy wymagać osobistego stawiennictwa reprezentanta przedsiębiorstwa i dostarczenia danych firmy.

  4. Podpisz umowę i odbierz klucze. Oczywiście ustalimy wcześniej, czy będzie to umowa na czas określony czy nieokreślony. Okres wypowiedzenia wynosi 14 dni.

  5. Zapłać. Kartą, gotówką, przelewem – jak Ci wygodnie. Oprócz miesięcznej opłaty za wynajem pobieramy także jednorazową, zwrotną kaucję w wysokości miesięcznego czynszu.


  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice