Aktualności


 

02 07.2021

Nie wynajmuj boksu byle gdzie!

Nie wynajmuj boksu byle gdzie!

Szczerze wierzymy w sens idei self storage – robimy to, co robimy z pełnym przekonaniem o wartości takiego rozwiązania. Jednocześnie uważamy, że każda decyzja o wynajmie boksu powinna być świadoma, przemyślana i poprzedzona przynajmniej podstawowym researchem.

Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz wynająć boks, dobrze zapoznaj się z warunkami najmu i uzyskaj odpowiedzi na kilka podstawowych pytań:
- czy dana firma oferuje boksy w różnych rozmiarach, a jeśli tak, to jakiej wielkości? (w końcu płacenie za zbyt duży magazyn to wyrzucanie pieniędzy w błoto),
- czy dostęp do boksów jest całodobowy, nawet w niedzielę i święta, czy może się zdarzyć sytuacja, że nie będziesz miał dostępu do swoich rzeczy?
- jaki jest minimalny i maksymalny okres najmu i na jakich zasadach można wypowiedzieć umowę?
- czy rzeczy na pewno będą bezpiecznie w danym magazynie? Jak wygląda ochrona? Jakie warunki (temperatura, wilgoć, czystość) panują w boksie?
- czy istnieją jakieś ograniczenia co do przedmiotów, jakie można przechowywać w komórce magazynowej?
- jakie są koszty wynajmu i czy oprócz czynszu na pewno nie ma żadnych innych ukrytych opłat?

W Róża Rent zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, a relacje biznesowe budujemy na wzajemnym zaufaniu. Jesteśmy transparentni, bo nie mamy nic do ukrycia. Na te i inne pytania odpowiadamy w najnowszym artykule na naszym blogu – zainteresowanych odsyłamy do lektury :)  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice