Aktualności


 

24 06.2021

Gdzie uzupełnić kalorie po wizycie w Róża Rent?

Gdzie uzupełnić kalorie po wizycie w Róża Rent?

Przenoszenie pudeł i układanie rzeczy sprawiło, że zgłodniałeś? Mamy na to sposób! Tuż obok obiektu self storage działa restauracja „Smak Róży”. Wizyta w tym lokalu to prawdziwa uczta dla zmysłów!

Znajdziesz tam świetne jedzenie o wyjątkowych połączeniach smaków. Prezentacja dań cieszy oko – podobnie jak wystrój restauracji. Już sama harmonijna bryła budynku, nawiązująca do architektury XIX wieku, zwraca na siebie uwagę. Wnętrze jest urządzone w eleganckim, ale przytulnym stylu, a na gości spragnionych słońca czeka zielony ogródek.

Czy wiesz, że jeszcze zanim uruchomiliśmy halę magazynową, zajmowaliśmy się tylko uprawą i sprzedażą kwiatów? Kiedy tworzyliśmy nasz neoindustrialny obiekt pod hurtownię „Róża”, postanowiliśmy poszerzyć obszar swojej działalności. Właśnie wtedy przy Hutniczej 6 powstała restauracja „Smak Róży”. Pomysł na postawienie bliźniaczego budynku z boksami pod wynajem pojawił się później – hala została uruchomiona dopiero po pięciu latach, w 2015 roku :)

Jeśli korzystasz z naszych usług self storage, koniecznie znajdź chwilę na posiłek w miłej atmosferze. „Smak Róży” to jedno z ciekawszych miejsc na kulinarnej mapie Katowic. Warto się o tym przekonać!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice