Aktualności


 

02 06.2021

Od porządku w domu do świętego spokoju - to działa!

Od porządku w domu do świętego spokoju - to działa!

Większość z nas intuicyjnie wyczuwa, że bałagan źle wpływa na naszą psychikę. Rzeczywiście – gdy otacza nas nieporządek (zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz), odczuwamy wyraźny spadek samopoczucia. Oczywiście działa to także w drugą stronę – czyste, uporządkowane przestrzenie pozytywnie wpływają na to, jak się czujemy.

Wystarczy spojrzeć na wyniki badań zleconych przez Electrolux i przeprowadzonych w pięciu krajach UE. Niezależnie od państwa, ankietowani mieli takie samo zdanie: czyste otoczenie wpływa na poczucie szczęścia. Co ciekawe, widać to zwłaszcza na naszym podwórku: aż 95% zapytanych Polaków podkreśliło znaczenie uporządkowanej przestrzeni dla lepszego samopoczucia.

W czystym, uporządkowanym otoczeniu łatwiej o uczucie komfortu i bezpieczeństwa, podczas gdy bałagan i zagracone przestrzenie działają na nas dokładnie odwrotnie – sprawiają, że kumulują się w nas stres, zaniepokojenie i inne negatywne odczucia, co wpływa na ogólny dyskomfort. Być może, aby nareszcie w pełni odpocząć, wystarczy wysprzątać i odgracić mieszkanie!

Rzadziej używane, sezonowe lub zalegające w domu sprzęty, które mogą się jeszcze przydać, polecamy przewieźć do boksu. Jako Róża Rent oferujemy wynajem powierzchni magazynowej na atrakcyjnych warunkach – zarówno krótko-, jak i długoterminowy. Zapraszamy na Hutniczą 6!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice