Aktualności


 

26 05.2021

Dzień Matki - życzenia i nietypowy pomysł na prezent

Dzień Matki - życzenia i nietypowy pomysł na prezent

Dziś wypada Dzień Matki! Wszystkim Mamom składamy szczere wyrazy wdzięczności za bezwarunkową miłość i wieloletnią, czułą opiekę. Bardzo doceniamy trud, jaki wkładacie w wychowanie dzieci, Wasze oddanie oraz anielską cierpliwość. Zawsze można na Was liczyć – dziękujemy za to!

Z okazji Waszego święta życzymy Wam zdrowia (bo to podstawa!), uśmiechu, spokoju ducha, pociechy z dzieci oraz przestrzeni na realizację własnych marzeń. Wszystkiego najlepszego!

…a jeśli czytają nas Dzieci, serdecznie zachęcamy do mobilizacji i uczczenia Dnia Matki w wyjątkowy sposób. Postarajcie się zrobić swoim Mamom przyjemność i zapewnić im chociaż chwilę czasu dla siebie. Może to być wieczór w SPA czy kolacja w wykwintnej restauracji albo odciążenie w pracach domowych.

Wiele Mam narzeka na bałagan oraz zagracony dom – w takiej sytuacji warto im pomóc w gruntownych porządkach. Problem nadmiaru rzeczy można rozwiązać, wynajmując przestrzeń self storage. Boks magazynowy pomieści nieużywane ubrania czy meble, sezonowe sprzęty, dekoracje świąteczne i pamiątki po zmarłych członkach rodziny – wszystko to, czego Twoja Mama nie chce wyrzucać, a czego nie potrzebuje mieć zawsze przy sobie. Definitywny koniec z bałaganem – to by dopiero był prezent!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice