Aktualności


 

20 05.2021

Tymczasowy magazyn dla firm - sposób na przeprowadzkę lub remont

Tymczasowy magazyn dla firm - sposób na przeprowadzkę lub remont

Planujesz przeprowadzkę lub gruntowny remont firmy? Nie masz własnego magazynu lub ten, który masz, jest wypchany po brzegi? Jeśli tak, na pewno zastanawiasz się, gdzie podziać wyposażenie, meble, dokumenty i artykuły biurowe w tak zwanym międzyczasie – do zakończenia remontu lub przygotowania nowej siedziby.

W takiej sytuacji najrozsądniejszym wyjściem będzie wynajem boksu magazynowego (lub kilku boksów magazynowych). Self storage to doskonałe rozwiązanie tymczasowe, które nie pociągnie za sobą żadnych długotrwałych zobowiązań i inwestycji. Oczywiście jeśli dojdziesz do wniosku, że taki podręczny magazyn przyda Ci się na dłużej, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przedłużyć umowę najmu.

W Róża Rent podpisujemy umowy krótko- i długoterminowe, na czas określony lub nieokreślony. To Ty decydujesz, na jak długo potrzebujesz dodatkowej przestrzeni. W większym boksie, np. o powierzchni 10m2, spokojnie pomieścisz meble i urządzenia biurowe, a nawet zapas towaru.

Co bardzo ważne w przypadku prowadzenia firmy – nie musisz się martwić, że wynajem boksu odetnie Ci dostęp do ważnych przedmiotów czy dokumentów. Otrzymasz od nas specjalną kartę, która zapewni Ci wejście na halę magazynową nawet w środku nocy czy w dni wolne od pracy. Zapewniamy również ochronę i bezpieczeństwo pożarowe – po wszystkim odbierzesz firmowy majątek w kompletnym i nienaruszonym stanie!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice