Aktualności


 

12 05.2021

Przesiądź się na rower

Przesiądź się na rower

Chyba żadna wiosna nie była tak wyczekiwana jak ta obecna. Po pierwsze – z powodu przedłużającej się zimy, a po drugie z powodu przedłużającego się lockdownu. Najlepszym lekarstwem na całą tę frustrację jest wiosenna przejażdżka na rowerze. Ten komfortowy środek transportu jest po pierwsze ekologiczny, a po drugie dobry dla zdrowia.

Na całe szczęście w większych miastach istnieją już sieci rowerów miejskich, ale po pierwsze nie każdy ma do nich dostęp, a po drugie zakup roweru na własność jest o wiele bardziej wygodny. Całodniowe, rowerowe wycieczki to zresztą doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Problem pojawia się wtedy, kiedy nakupimy rowerów dla całej rodziny, a przypinanie sprzętu przed domem czy blokiem wiąże się z ryzykiem uszkodzeń (zwłaszcza po sezonie, zimą – w końcu wilgoć może się okazać zabójcza dla ramy i łańcucha).

Jeśli wstrzymujesz się z inwestycją w rowery z powodu braku miejsca na ich składowanie – przypominamy, że zawsze możesz skorzystać z boksu na wynajem. Magazyny samoobsługowe Róża Rent to idealne miejsce do przechowywania sezonowego sprzętu sportowego. Twoje rowery będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł je wyjąć je z suchej, ciepłej komórki w dowolnym momencie, nawet w środku nocy. Koniec z wymówkami – przesiądź się na rower!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice