Aktualności


 

06 05.2021

Wielkie sprzątanie garażu? Przyda Ci się magazyn

Wielkie sprzątanie garażu? Przyda Ci się magazyn

Masz wrażenie, że rzeczy w Twoim garażu żyją własnym życiem? Przez ostatnie lata nagromadziło się w nim tak wiele przedmiotów, że wkrótce nie będzie gdzie postawić samochodu? Wygląda na to, że najwyższa pora na gruntowne porządki!

Garaż to nie magazyn ani graciarnia na zepsute, zapomniane i rzadko używane rzeczy. Pierwsze, co musisz zrobić, to zadecydować, co jeszcze ma szansę się przydać. Jeśli używasz czegoś na bieżąco, nie ma o czym mówić – takie rzeczy mogą, a nawet powinny pozostać na garażowej półce. Jednocześnie jeśli nie potrzebujesz mieć czegoś stale pod ręką, możesz z powodzeniem przewieźć to do magazynu na wynajem. Zachowasz dostęp do takich przedmiotów przez 24h na dobę, za to zyskasz uporządkowaną, schludną przestrzeń. Win-win!

Do boksu warto oddelegować zwłaszcza większe gabarytowo przedmioty, po które sięgamy sezonowo lub od wielkiego dzwonu – w zimie może to być np. kosiarka, a w lecie: opony zimowe. Mniejsze gadżety także potrafią zajmować sporo miejsca. Jeśli w Twoim garażu roi się od pudełek z akcesoriami o zapomnianym przeznaczeniu, warto zrobić mały remanent i znaleźć dla wciąż potrzebnych przedmiotów sensowniejsze miejsce.

Pamiętaj, że Twoje rzeczy będą u nas bezpieczniejsze niż w garażu, a to z tego prostego powodu, że w boksach Róża Rent jest sucho i nie panoszy się tutaj żadna wilgoć :)  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice