Aktualności


 

29 04.2021

Mieszkanie w boksie na wynajem i inne niedorzeczne mity

Mieszkanie w boksie na wynajem i inne niedorzeczne mity

Wokół self storage narosło wiele mitów, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Jednym z nich jest fałszywe przekonanie, jakoby w wynajętym boksie można było… pomieszkiwać (i zaoszczędzić w ten sposób na czynszu). To oczywiście bzdura. Stałe przebywanie w magazynie jest po pierwsze nielegalne, a po drugie niemożliwe – na terenie obiektu nie ma odpowiedniej infrastruktury sanitarnej, a próba gotowania wewnątrz boksu mogłaby spowodować zagrożenie pożarowe.

Oprócz tego, że w boksach absolutnie nie można mieszkać, nie wolno też przechowywać w nich innych żywych organizmów. Zakaz dotyczy zarówno zwierząt, jak i roślin oraz obowiązuje nawet w przypadku krótkiego okresu (odpada więc argument z przechowaniem kota „tylko na kilka godzin”).

Prawdą jest natomiast fakt, że self storage pozwala zaoszczędzić na czynszu – w razie pogorszenia sytuacji finansowej można przenieść część ważnych, ale rzadko używanych przedmiotów do boksu oraz zmienić metraż mieszkania na mniejszy.

Wkrótce na blogu pojawi się artykuł, w którym rozprawimy się z innymi niedorzecznymi mitami na temat self storage. Zapraszamy do lektury!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice