Aktualności


 

14 04.2021

Boksy magazynowe - elastyczność to podstawa!

Boksy magazynowe - elastyczność to podstawa!

Przy wynajmie powierzchni magazynowej liczy się przede wszystkim ELASTYCZNOŚĆ. To właśnie ten argument przemawia za self storage w opozycji do kupna magazynu na własność. W Róża Rent doskonale to rozumiemy, dlatego elastyczność to dla nas priorytet. Co to oznacza w praktyce?

 

1.     Jako najemca – indywidualny lub biznesowy – nie musisz podejmować długoterminowych zobowiązań. Jeśli interesuje Cię wynajem na krótki okres, na przykład na miesiąc, sporządzimy stosowną umowę. Podpisujemy dokumenty na czas określony i nieokreślony. Możesz przechowywać u nas swoje rzeczy przez kilka tygodni albo przez całe lata.

2.     Wielkość boksu magazynowego dobierasz zawsze do swoich potrzeb. Oferujemy zarówno niewielkie komórki (od 2,5m2), jak i większe boksy (do 10m2). Przy jeszcze większych potrzebach możesz wynająć kilka sąsiadujących ze sobą magazynów. Elastyczny wybór powierzchni przejawia się także w tym, że umożliwiamy zmianę rozmiaru boksu w trakcie trwania umowy.

3.     Nasze boksy są dostępne od zaraz, więc jeśli potrzebujesz powierzchni magazynowej na już, chętnie podpiszemy z Tobą umowę. Odezwij się do nas także w sytuacji, jeśli planujesz wynajem w przyszłości – np. wiesz, że w maju czy w czerwcu rozpoczniesz remont i będziesz potrzebować przechowalni dla swoich rzeczy. Na pewno się dogadamy!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice