Aktualności


 

18 03.2021

Idzie wiosna: czas na wiosenne porządki!

Idzie wiosna: czas na wiosenne porządki!

Wielkimi krokami zbliża się wiosna – a to oznacza, że najwyższa pora na zmiany! Wiosną najłatwiej o motywację, żeby zrobić zaległe porządki i rozprawić się z rzeczami, które zalegają w domu czy w mieszkaniu. Kiedy świat przyrody budzi się do życia, sami pragniemy odświeżyć swoją garderobę i zrobić rewolucję w szafach i szufladach. Nie chodzi tylko o ubrania, ale także o stare sprzęty, zabawki dziecięce i rzadko używane przedmioty, które można z powodzeniem przechowywać poza domem bez konieczności pozbywania się ich na zawsze.

W pierwszym rzędzie zastanów się nad tym, co nie będzie Ci potrzebne w najbliższym półroczu, czyli wiosną i latem. Ciężka zimowa odzież i obuwie, opony zimowe, sezonowy sprzęt sportowy, w tym narciarski i snowboardowy – wszystkie te przedmioty spakuj i zabezpiecz (np. folią bąbelkową), a następnie przewieź tam, gdzie nie będą Ci przeszkadzać, na przykład do boksu na wynajem.

Jeśli brakuje Ci wolnego miejsca i przydałaby Ci się dodatkowa przestrzeń, zapraszamy do skorzystania z usług Róża Rent. Nasze boksy magazynowe znajdują się w przemysłowej dzielnicy Katowic na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych. Oferujemy ponad 330 magazynów samoobsługowych w różnych rozmiarach – gwarantujemy monitoring 24 godziny na dobę i bezpieczny system kontroli dostępu, także w niedzielę i święta.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice