Aktualności


 

10 02.2021

Self storage - pomysł dla biznesów handmade

Self storage - pomysł dla biznesów handmade

Każdy, kto zajmował się kiedyś prowadzeniem małym biznesu handmade, doskonale wie, jak to jest, kiedy dom zamienia się w przestrzeń pracy. Wielu rękodzielników – przynajmniej na początku działalności – tworzy swoje oryginalne wyroby we własnym mieszkaniu. Nawet jeśli z czasem uda im się zainwestować w pracownię, wciąż pozostaje problem, gdzie trzymać wszystkie rzeczy na sprzedaż.

Wyroby handmade są wyjątkowe i niepowtarzalne, przez co zasługują na szczególne traktowanie. Nieważne, czy wytwarzasz mydełka domowej roboty, wypalasz ceramikę, wyplatasz makramy czy szyjesz maskotki dla dzieci – w trosce o dobrostan unikalnych przedmiotów, ale też o własny komfort psychiczny powinieneś/powinnaś dysponować podręcznym magazynem.

Self storage to idealne rozwiązanie dla właścicieli biznesów handmade. Do składowania produktów w limitowanych ilościach wystarczy wynająć najmniejszy dostępny boks, a w razie rosnących potrzeb – po prostu zmienić metraż. W Róża Rent Twoje perełki będą bezpieczne, zachowasz dostęp do towarów 24/7, a jeśli zdecydujesz się przechowywać gotowe, zapakowane zamówienia, możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i skorzystać z usługi wydawania paczek kurierom. Brzmi jak niezły plan, prawda?  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice