Aktualności


 

04 02.2021

Jak przechowywać narty i deski snowboardowe?

Jak przechowywać narty i deski snowboardowe?

Tegoroczny sezon narciarski jeszcze się dobrze nie zaczął, a już wszystko wskazuje na to, że wkrótce dobiegnie końca... Sprzęt, nawet ten rzadko używany, wymaga jednak odpowiedniego przechowywania i konserwacji. Jak zadbać o swoje narty i deski snowboardowe?

Zanim przygotujesz sprzęt do składowania, oczyść go dobrze z nagromadzonych zanieczyszczeń. Do konserwacji użyj specjalnego, miękkiego smaru, który pozwoli na zachowanie optymalnej giętkości i długotrwale ochroni narty czy deskę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych – w tym celu możesz posłużyć się także parafiną. Metalowe części warto dodatkowo zabezpieczyć olejem wazelinowym, a wiązania – poluzować oraz spryskać specjalnym olejem.

Pełnia sukcesu zależy od tego, czy sprzęt będzie przechowywany w dobrych warunkach. Idealnie, ustawisz go w pozycji pionowej i skorzystasz ze szczelnego pokrowca. W boksach magazynowych Róża Rent jest czysto, panuje stała temperatura i nie gromadzi się szkodliwa dla sprzętu wilgoć. Oprócz nart czy desek możesz przechować u nas także kaski, kijki, gogle, buty i całą odzież narciarską. Po szczegóły zapraszamy do zakładki Kontakt.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice