Aktualności


 

28 01.2021

Dążysz do tego, żeby posiadać mniej? Wypróbuj self storage!

Dążysz do tego, żeby posiadać mniej? Wypróbuj self storage!

Droga do minimalizmu nie jest wcale taka prosta! Wielu z nas chciałoby cieszyć się czystą, uporządkowaną przestrzenią, w której każdy przedmiot ma swoje przeznaczenie i nic nie jest przypadkowe. Jednocześnie mało kto potrafi ot, tak pozbyć się znacznej części swojego dobytku.

Self storage może być przydatne także na ścieżce do minimalizmu! Jak to możliwe?

W najprostszym sensie: wystarczy spakować rzadko używane przedmioty, zwłaszcza te sezonowe lub trzymane z myślą o późniejszym wykorzystaniu, przewieźć je do boksu i odzyskać wolną przestrzeń u siebie w domu. Od razu poczujesz większą swobodę, a jednocześnie nie pozbędziesz się na zawsze rzeczy, które jeszcze się przydadzą (jak np. wyprawka dla kolejnego dziecka, używany sezonowo sprzęt sportowy czy kolekcja ukochanych winyli, którą zamierzasz wyeksponować dopiero w kolejnym, większym mieszkaniu).

W kontekście stopniowego rozwoju osobistego: jeśli należysz do grona sentymentalnych chomików, którym rozstanie z każdym przedmiotem nastręcza niemałych kłopotów, self storage pomoże Ci się utwierdzić w podejmowanych decyzjach. Rzeczy, których zamierzasz się pozbyć, posegreguj, spakuj i przewieź do Róża Rent. Z czasem sprawdzisz, jak odnajdujesz się bez ich obecności. Co parę tygodni koniecznie zrób gruntowny przegląd rzeczy wytypowanych do pożegnania – sprzętów RTV i AGD, ubrań, mebli itd. – i weryfikuj swoje plany. Taka metoda małych kroków jest niezwykle skuteczna!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice