Aktualności


 

22 01.2021

Przechowywanie ubrań w magazynach self storage

Przechowywanie ubrań w magazynach self storage

Czy wiesz, że największe gwiazdy korzystają z self storage, bo potrzebują ekstra garderoby?

Jeśli Twoje ubrania nie mieszczą Ci się już w szafie, ale przez wzgląd na sentyment, przezorność lub kolekcjonerskie podejście nie zamierzasz ich oddawać ani sprzedawać, zawsze możesz skorzystać z opcji self storage. Czy wiesz, że boksy magazynowe służą niektórym gwiazdom i celebrytom za dodatkowe garderoby? Mamy tu na myśli nazwiska największego formatu!

Przykładem może być Robert Pattinson znany z filmów „Zmierzch”, „Lighthouse” czy „Tenet”. W wywiadzie dla Daily Record aktor przyznał, że ma tak dużo ubrań, że przechowuje je w magazynach. Gwiazda zorientowała się, że ma skłonność do zbieractwa, dopiero przy okazji przeprowadzki. Odkąd część ubrań trafiła do magazynów, Pattinson raz na jakiś czas robi ich przegląd, wygrzebuje parę perełek, a resztę kolekcji trzyma poza domem. Zresztą – w ten sam sposób przechowuje także książki i inne kolekcje.

Przypadek gwiazdy „Zmierzchu” nie jest odosobniony – ponieważ gwiazdy wielkiego formatu często podróżują, a zależy im na bezpieczeństwie ich dobytku, self storage okazuje się całkiem rozsądną opcją. Kiedy zawartość boksów Whitney Houston trafiła na licytację online, aukcja objęła ponad 400 przedmiotów, w tym markową odzież, 16 szaf na ubrania z różnych tras koncertowych oraz pianino o wartości 300 000 dolarów. Wiemy też, że po tym, jak dom Arethy Franklin stanął w płomieniach, piosenkarka umieściła swoją kolekcję ubrań i czapek w wynajętym magazynie.

Jeśli i Ty chcesz przechowywać część swoich ubrań (zwłaszcza tych sezonowych) w boksie Róża Rent, zapraszamy do kontaktu!
 
Źródło: magellanstorage.wordpress.com  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice